Прикарпатський Портал - Головна Сторінка  
 
google.com.ua meta.ua yahoo.com rambler.ru yandex.ru bigmir.net
Туризм

Тут може бути ваша реклама

 

новини, співаки, пісні, концерти
слухати музику >


 Виставки:

 Автоновини:

 Популярні форуми:
 

 

ПРИКАРПАТСЬКИЙ ПОРТАЛ – лідер україномовного Інтернету

Прикарпатський портал (www.iv-fr.net ) - це система більше 40-а сайтів, метою яких є популяризація та впровадження нових технологій як у регіональному так і у всеукраїнському масштабі. Портал об’єднює декілька основних напрямків: інформаційні ресурси, комерційні ресурси (Товари та послуги), пошукові ресурси, поштовий та інші сервіси для спілкування користувачів, розважальні ресурси.

Кожен ресурс має можливість доповнюватися матеріалами від користувачів, що робить його цілісну структуру надзвичайно динамічною, прогресивною та перспективною з точки зору розвитку та збільшення інформативної бази порталу.

В наших проектах ми намагатимемось об'єднати всю багатогранність найпоширеніших інформаційних напрямків і донести до наших відвідувачів якомога більше потрібної та цікавої інформації.

Загальні правила порталу

1. На сторінках порталу дозволено висвітлювати інформацію та пропонувати товари які не суперечать чинному законодавству України.

2. Адміністрація порталу залишає за собою право змінювати правила та тарифи, про що буде повідомлено на сторінках порталу та в розсилках.

3. Адміністрація порталу не несе відповідальності за передачу або розповсюдження інформації, вказаної в анотаціях по лотах аукціону, товару магазину, статтях бібліотеки чи оголошеннях, а також не приймає претензії від користувачів, які одержали неякісний, несправний або невідповідний товар. Відповідальність за достовірність і якість товарів несе продавець. Виняток становлять лоти, які продаються від імені порталу, відповідальність за продаж яких лежить на адміністраторі чи представниках порталу.

4. Адміністрація порталу залишає за собою право на розсилку повідомлень користувачам порталу, що містять технічну і організаційну інформацію. Крім цього, адміністрація ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ залишає за собою право на рекламу власного сервісу чи окремих його розділів в повідомленнях чи розсилках, що відправляються користувачами.

5. Адміністрація порталу залишає за собою право на розміщення рекламної інформації на всіх ресурсах порталу. Адміністрація не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів, якщо реклама не належать ресурсам та сервісам, які входять до складу Порталу.

6. Користувач при реєстраціях погоджується з тим, що адміністрація порталу не несе відповідальності за можливі перебої в наданні сервісу через ресурси порталу, збереження даних про користувачів, збереження адреси користувача і його настройок.

7. Адміністрація порталу має право припинити обслуговування користувача шляхом видалення його облікового запису та реєстраційних даних у разі порушення чинних ПРАВИЛ ПОРТАЛУ, або неактивності користувача протягом 6 місяців з дня реєстрації.

Всі додаткові правила, які стосуються ресурсів порталу знаходяться у відповідних розділах цих ресурсів та сайтів і доповнюють дані правила.

Складові частини (ресурси) порталу

Прикарпатський портал, стартовою сторіною якого є www.iv-fr.net складається з багатьох окремих сайтів, які в загальному втілюють одні ідеї і підпорядковуються даним правилам або правилам окремих його ресурсів.

Реєстрація

При реєстрації на ресурсах ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ користувач надає про себе необхідну і правдиву інформацію шляхом заповнення реєстраційної форми на окремих ресурсах порталу. Реєстрація користувачів є добровільною і безкоштовною.

Обмеження

На комерційних проектах не приймаються замовлення від незареєстрованих користувачів. Користувач зобов'язаний не розміщувати на сайтах порталу будь-якої інформації, пропозицій, лотів чи оголошень текст (назва, опис) яких може бути прирівняний до реклами. Ступінь порушення цього положення визначає адміністратор або модератори ресурсів порталу.

Конфіденційність

ПРИКАРПАТСЬКИЙ ПОРТАЛ гарантує повну конфіденційність замовлень, угод чи інших моментів співпраці між адміністрацією та представниками порталу і клієнтами. Зокрема, ми ні за яких умов не передаватимемо Вашу інформацію службам розсилки небажаної комерційної інформації (спаму), що практикується багатьма великими сайтами. При продажі товарів через магазин, аукціон чи інші комерційні проекти інформація про контрагентів не передається фізичним чи юридичним третім особам.

 
   Новини   Аукцiон
   Телегiд  Магазини
   Спорт   Оголошення
  Реферати   Туризм
   Музика  Пошук
   Мобiлки   Гороскопи
   Бiблiотека   Чати
   Райони   Робота
   Авто   Пошта
   Комп'ютери   Листiвки
   Iгри   Анекдоти
   Розсилки   Знайомства
   Iсторiя   Фото
   Мистецтво  Блоги
   Хобi   Форум

 Новини:

всі потрібні товари в магазинах
купити щось >

 Cпорт:


Спорт

 Погода, курси валют:
finance.ua
finance.ua
finance.ua

foto.iv-fr.net

 Знайомства:

           Я:


Знайти:

Вік:   років
Де:
з фотографією

 Прикарпатський аукціон:
Домашній побут і затишок:
- Інструменти   від 0,1 $
- Авторські роботи   від 10 $

- Предмети інтер'єру   від 1 $
- Рослини, Тварини   від 5 $
 
Одяг, Взуття, Аксесуари:
- Чоловічий одяг   від 1 $
- Жіночий одяг   від 10 $
- Спортивний одяг   від 10 $
- До весілля від 10 $

Продати свій товар

Новини порталу
Реклама на сайті
Контакти
Про проект
Вакансії Партнери

© Copyright 2006-2010 Прикарпатський портал. Всі права захищені. Передрук матеріалів порталу можливий при активному гіперпосиланні www.iv-fr.net