Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
 Бізнес-новини
 Фінансові екскурси
 Економіка України
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Чи купуєте Ви друковані газети?

Так, постійно
Інколи купую
Для чого? Є Інтернет!
Не купую ніколи
А що це таке?

РозсилкаУряд не контролює процес видобутку та реалізації українського газу
• Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань перевірки ситуації із забезпечення природним газом українських споживачів, розрахунків за нього і можливі порушення чинного законодавства дійшла до висновку, що держава втратила контроль за процесом видобутку й реалізації українського газу.
Наступного року очікується збільшення ціни на газ – Янукович
• Уряд України очікує збільшення ціни газу в 2007 році, а у випадку його різкого подорожчання на світовому ринку має намір створити стабілізаційний фонд у держбюджеті-2007 розміром $600 млн., повідомив прем'єр-міністр Віктор Янукович.
Міністp ПЕК домовляється про ціну російського газу
• Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко вирушає сьогодні з робочим візитом до Москви для зустрічі з головою російського "Газпрому" Алєксєєм Міллєром. Заявлена мета зустрічі - пошук цінових компромісів у постачанні російського газу до України.

Вартість золота йшла вниз до найнижчого рівня майже протягом трьох тижнів.
Україна RBC

Чи варто очікувати економічного дива від Уряду Януковича?
Девальвація гривні, повернення до старих - нижчих - тарифів на житлово-комунальні послуги та лобіювання великого бізнесу - такими, на думку екномічних експертів, будуть дії нового Уряду під керівництвом Віктора Януковича. Виконуючи пердвиборні обіцянки, лідеру Партії регіонів та його команді доведеться перевести керування екномікою на ручний режим. Новий Уряд зі старою програмою. Економічне процвітання України та стабільний прибуток громадян.- Передвиборні гасла Партії регіонів уже заявлені як основа програми нового Кабміну. Проте фахівці відзначають - екномічного дива найближчим часом в Україні не станеться. Новий Уряд замість соціального захисту населення, насамперед піклуватиметься про інтереси великого бізнесу.

Шахраї атакують інтернет-магазини
Схема проста: за товари та послуги розраховуються підробленими або поцупленими картками. Експерти кажуть: у всьому винні самі горе-бізнесмени, які не ідентифікують своїх клієнтів.

Феноменальне зростання економіки країни.
Економіка країни вже продовж трьох місяців переживає феноменальне за останні 5 років зростання. Принаймні так уважають у Секретаріаті президента.

Кабмін затвердив стратегію співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями на 2006-2008 роки
Кабінет Міністрів затвердив стратегію співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями (МФО) на 2006-2008 роки постановою №844 від 20 червня.

Мінекономіки покращило прогноз зростання ВВП з 2,8% до 6% й інфляції - з 11,4% до 10% в 2006
Міністерство економіки в ході підготовки урядового макроекономічного прогнозу на 2007 рік покращило прогноз зростання ВВП за підсумками 2006 року з 2,8% до 6%, а інфляції - з 11,4-11,6% до 10%.

Туркам не страшно і не жаль вкласти в Україну $15 млрд.
До 2012 року турецькі бізнесмени планують інвестувати в розвиток української економіки близько $15 млрд.

Якщо ви не можете повернути кредит, який взяли на житло - банк допоможе продати вашу квартиру
Головне, завчасно попередити. Пропонують іще один варіант: продати позичену нерухомість і купити нову – більшу.

Американський федеральний суд визнав групу виробників сигарет винною у змові
Протягом кількох десятиліть вони приховували інформацію про шкідливість куріння.

Скільки коштуватиме український бензин дізнаємось 21 серпня
Скільки коштуватиме український бензин дізнаємось у понеділок. Його долю на зустрічі з керівниками найбільших нафтових компаній вирішуватиме Віктор Янукович.

Нафта подешевшала
Майже на 2 долари подешевшала в четвер нафта на Нью-йоркській товарно-сировинній біржі в світі стабілізації обстановки в районі недавнього конфлікту на півдні Лівану.

У 2007 р. брак фінансування чорнобильської програми може скласти 250 млн грн.
Невідповідність витрат між передбаченими в проекті бюджету на 2007 р. і передбаченими державною програмою...

Юрій Бойко летить до Білокам’яної
Візит міністра палива та енергетики заплановано на вівторок. У Росії він зустрічатиметься із главою «Газпрому» Олексієм Міллером. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Азаров пропонує податковій закрити очі
Перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров вважає за необхідне ослабити увагу Державної податкової адміністрації до підприємств малого і середнього бізнесу.

Українські селяни можуть залишитися без податкових пільг та дотацій
Без податкових пільг та дотацій можуть почати наступний рік українські селяни.

Нафтопровід "Одеса-Броди" приніс Україні $112 мільйонів
За час експлуатації нафтопроводу Одеса-Броди з вересня 2004 року і за станом на 1 серпня 2006 року Україна одержала у вигляді платежів за транзит по цьому маршруту і портових зборів в порту "Південний" близько 112 мільйонів доларів. Про це повідомив представник компанії ТНК-ВР.

Фондовий ринок: Індекс ПФТС знизився, обсяг торгів збільшився
Показники Першої фондової торгової системи, на 21.08.2006 були наступними: Індекс ПФТС - 413.82 пункти (-) Обсяг торгів - 238255715.61 грн. (+)

Курс долара збережений без змін - ранковий огляд готівкових ринків
22.08.06 станом на 10:01 більшість київських Банків та Пунктів обміну валют (ПОВ) зберегли курс продажу й купівлі 1 USD на рівні вчорашнього дня. Курс купівлі склав 5.0500 UAH, продажу - 5.0650 UAH.

Держзакупівля за новими стандартами
Антимонопольний комітет України розробив необхідну нормативну базу щодо повноцінної реалізації Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, повідомила FINANCE.UA прес-служба АМКУ.

Янукович обіцяє ліквідувати заборгованість із зарплат шахтарям до Дня шахтаря
Уряд ліквідує заборгованість перед шахтарями із зарплат, а надалі, відповідальність лежатиме на совісті керівників підприємств. Про це повідомив сьогодні прем'єр-міністр України Віктор Янукович.

ПДВ може ще більше тінізуватися
Ситуація з податком на додану вартість залишається «стабільно тяжкою». Вона за останні півтора роки суттєво не покращилась і аж ніяк не погіршилася. Повертати ПДВ тим, хто дійсно є експортером, а не фіктивною фірмою для відмивання ПДВ, не стали. Одначе новий економічний блок уряду починає говорити: все, що робилося в економічній сфері — було неправильним. Це ж стосується навіть і кроків із покращення повернення ПДВ. Пан Азаров як податківець буде хотіти повертатися до тих «старих» схем повернення ПДВ, де треба безліч додаткових довідок для компенсації ПДВ. І такий стан справ вигідний чиновникам із податкової....

Бойко впевнений у поновленні прямих поставок газу з Туркменістану в 2006
При цьому Бойко зазначив, що дефіцит балансу газу в 8 млрд. куб. м, про які раніше заявляв перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, виник у результаті відсутності поставок газу з Туркменістану.

Курс гривні на міжбанку знизився на 2 коп. до 5,02 UAH/USD
Зі слів дилерів комерційних банків, на початку торгів котирування коливалися в межах 5,010-5,0130 UAH/USD, а до кінця торгів підвищилися до 5,022-5,0350 UAH/USD.

Курс гривні на міжбанку знизився на 2 коп. до 5,02 UAH/USD
Зі слів дилерів комерційних банків, на початку торгів котирування коливалися в межах 5,010-5,0130 UAH/USD, а до кінця торгів підвищилися до 5,022-5,0350 UAH/USD. (23.08.2006 17:36 )

Банки піднімають депозитні ставки
Банк «Надра» та «Райффайзенбанк Україна» підвищили ставки по депозитам фізичних осіб. Таке рішення банкіри пояснюють дефіцитом гривневих ресурсів. Гравці ринку вважають, що з початком осені ця тенденція торкнеться більшості фінансових установ.

Ціна на каву б'є рекорди 1999 року
Вартість кави досягла у вівторок на торгах у Лондоні максимальної выдмытки з грудня 1999 року. Причиною цього стала заява Euronext.lіffe про те, що 16% запасів кави «Робуста», що відслідковуються біржею, не може бути використане через ушкодження водою.

В Україні обіцяють позбавитися від боргів по зарплаті
Сьогодні Президент України Віктор Ющенко позначив одне з головних економічних завдань цього року - погашення боргів по зарплаті. Фахівці вважають, що в даному випадку потрібний інструмент тиску на працедавця.

Єврозона хоче захистити вантажі від терористів
ЄС пропонує підсилити усередині Єврозони вимоги безпеки при транспортуванні вантажів і доступу до складських приміщень. Введення нової директиви в Єврокомісії

М'ясо-молочні переговори з Росією
Питання відміни заборони на ввезення продукції тваринництва з України до Росії розглянуть міністр аграрної політики Юрій Мельник і міністр сільського господарства Російської Федерації Олексій Гордєєв в ході зустрічі 6 вересня. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики Петро Вербицький.

Уряд розраховує прогнозні макроекономічні показники на 2007 рік, виходячи з ціни на газ на рівні $135 - Азаров
Уряд України розраховує прогнозні макроекономічні показники на 2007 рік, виходячи з ціни на газ на рівні $135 за тисячу кубометрів на кордоні України. Про це перший віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров заявив в інтерв'ю журналу "Профиль" від 28 серпня.
1  2  3  
80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net